Tlumaczenia prawne rzeszow

Mini-Market Insoft istnieje ostatnie projekt kasowy przygotowany dla biznesów, które są zarządzane z centrali sieci. Wszelkie działania personelu w sklepach są skierowane na obsługę klientów oraz sprzedaż, a inne czynności są zautomatyzowane i zmniejszone. Sklep oprogramowanie PC-Market Insoft w Baz oraz Mini-Market Insoft w marketach to rozwiązania wykonane z tezą o obsłudze sieci sklepów własnych, bądź pracujących czynność w rodzaju franczyzowym. W takim systemie rolę punktu głównego dla rozwiązania Mini-Market spełnia oprogramowanie PC-Market.

Dzięki takiej formie jesteśmy okazja automatycznego korzystania z wszystkich składników oraz funkcjonalności oprogramowania PC-Market. Centrala sieci może nadzorować pracę każdego sklepu, przeprowadzać analizy, i co za tym chodzi, podejmować decyzje dotyczące przeładowania sklepu towarami, zarządzania asortymentem i cenami.

Co wyróżnia system Mini-Market Insoft? Panel systemu Mini-Market Insoft, potrafi być używany na urządzeniach dotykowych. Produkty potrafią być opisane także potrafią stanowić zapewnione ich parametry, można przypisać im zdjęcia.

Dzięki wpisywaniu dostaw w bazy i kontrolowaniu poprawności dostaw w składzie przy wykorzystaniu kolektorów oszczędzasz wiele czasu.

Obsługa systemów lojalnościowych, które wsparte są na rabatach i punktach. Zasady planowane są centralnie, a odczytanie karty automatycznie zatwierdza reguły rabatowe na transakcjach.

System pozwala na podgląd stanów towarów w terminie rzeczywisty, dzięki czemu można szybko zadecydować o kolejnej dostawie, bądź przerzuceniu towaru między sklepami.

Program Mini-Market Insoft obsługuje możliwości w wielu językach, co pozwala na wprowadzenie prostego systemu dla całej sieci sklepów bez względu na koniec, w jakim się znajdują.

Mini-Market Insoft raportuje cały czas, m.in. jakie interesy były obroty, ile pieniędzy bierze się spotykać w sumach w każdym ze sklepów, jaką marżę zarobiłyby na sprzedanych towarach.