Sklep miesny torun

Wizytówką sklepu mięsnego, bądź również sklepu angażującego się sprzedażą nabiałów, w ostatnim serów jest idealnie skrojony wybór, który zajmuje wzrok klientów w wagach witrynach. Odpowiednio zaprezentowane i wyeksponowane produkty zapraszają do zakupów, i jednocześnie dostarczają dowodów jakości. Co zrobić, by pokrojone wędliny lub sery idealnie się prezentowały? Rozwiązaniem jest profesjonalna krajalnica.

Perle Bleue Visage Care MoisturisePerle Bleue Visage Care Moisturise Una forma efectiva de eliminar las arrugas y brindarle a la piel el mejor cuidado

Krajalnice firmy bizerba są maszynami oddanymi do cięcia zarówno wędlin, jak i serów. Są obecne ręczne krajalnice grawitacyjne, które zostały zaopatrzone w najnowsze funkcjonalności. Bizerba krajalnice posiadają jednoczęściową płytę oporową. Płyta ta więcej wyposażona jest w kanał drenażowy, a dodatkowo podwyższoną krawędź stołu. Wszystko to zapobiega ociekaniu płynów na ladę. Ostrzałki maszyny z powodzeniem potrafią stanowić oczyszczane w zmywarce. Czyszczenie obszarów pod krajalnicą jest dobrze ułatwione dzięki wyposażeniu jej w podwyższone nóżki.

Cechy krajalnicy? Przede wszystkim pozwalają zarówno na konkretne kiedy również zdrowe krojenie porcji wędlin, mięsa, a też serów. Doskonale przydaje się do krojenia takich wyrobów jak: kiełbasa, szynka, boczek, pieczone, wędzone i gotowane mięso, steki.

Urządzenie firmy Bizerba zostały zaopatrzone w gałki regulacji grubości krojenia. Skala ma od 0 do 12 mm. Lecz w krojeniu półautomatycznym grubość krojenia wynosi maksymalnie 23 mm. Dzięki temu wręczona jest precyzja krojenia. Ponadto omawiane krajalnice posiadają funkcję automatycznego układania plastrów, a i możliwość zapisu sposobu ich przygotowywania w postaci programów użytkowych. Można robić płasko, na stos, w gwiazdy, rozety oraz układanie plasterków jednego produktu do 4 stosów sam wewnątrz drugim.

Przeznaczenie Bizerba krajalnice znajdują zastosowanie przede ludziom w: - zakładach mięsnych, - handlu spożywczym, - sklepach specjalistycznych, - gastronomii, - sieciach cateringowych.

Obudowa maszyn została wytworzona z najdoskonalszej klasy materiałów, i właśnie z eloksalowanego aluminium. Ponadto maszyna posiada foliowaną klawiaturę. Trzy prędkości krojenia pozwolą na dostosowanie pracy do właściwego produktu. I urządzona stanowi w stół dany do odkładania pokrojonych plasterków.