Krajalnica 493 6

Prowadzisz mały punkt gastronomiczny, restaurację, a może niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą łączą dwie strony: wysoka sytuację oraz prosta cena? Krajalnica firmy Maga spełni Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest dokonana przez rodzimego producenta, przez co do jej podstawowej ceny nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na tle". Jest stosunkowo przydatna w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim możliwości.

instalacje gaśnicze gazowe Instalacje gaśnicze gazowe | GRUPA WOLFF

Krajalnica maga 612p to efekt, oddany do cięcia przede każdym nowego typu wędlin i ciała, jednakże z przeznaczeniem pewno stanowić wykorzystywany zarówno do wykonywania plastrów z warzyw czy sera. Idą spośród niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, oraz z zadowoleniem uzyskamy dzięki niej zarówno niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, jak i ciepłe plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest gwałtowna i bardzo precyzyjna, a używanie jej - w cali bezpieczne. Każde składniki zostały odpowiednio zakonserwowane i dokonane z tak trwałych, dostępnych w sprzątaniu oraz pielęgnacji elementów. Krajalnica maga użytkowana razem z załączoną instrukcją, spełnia wszelkie oczekiwania i warunki sanitarne. Wszystek moment tego urządzenia, który zamierza wolną styczność z żywnością, jest stworzony z faktów nierdzewnych.

Nie chcesz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie ma podobnej płyty dociskowej? Z modelem 612p absolutnie nie będziesz trzymał tego problemu! To krajalnica, która dokładnie dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując włożone w nią artykuły do wartość i zmniejszając jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po pewnym czasie zaobserwujesz, iż nóż kroi mniej dokładnie, zawsze możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i przygotować urządzenie do tego, by znów leczyło "jako nowe".